שמחה מאוד שהגעתם לבקר באתר/בלוג שלי.
נעים מאד, אני מיכל שטיין, הבעלים של  The Bigger Change, הובלת פיתוח ושינוי ארגוני. בבסיס הגישה שלי נמצאת האמונה שהמרכיב האנושי הוא מרכז הארגון, הוא הכוח המוביל את הארגון להצלחה ולשגשוג. החזון שלי הוא להוביל אנשים וארגונים לשינוי ולעוד שינוי, אשר יביאו לשינוי גדול ומהותי של...

THE BIGGER
CHANGE

בעזרת מאמץ משותף שלכם ושלי נוכל להצעיד את העסק שלכם בבטחה לשינויים אשר יזניקו אותו קדימה. השינוי יכול להתרחש באחד משמונת מנועי התאוצה של הארגון עליהם אפרט בהמשך.

מה הסיפור שלי?

את דרכי התחלתי בעולם החקלאות עם אהבה גדולה לצומח ולטבע. האמת זו אהבה שלי עד היום. במשך 20 שנה ניהלתי מחלקות וצוותים בחברות השונות בהם עבדתי. זכיתי לתמיכה מלאה של המנהלים שלי ולקידום ולאתגרים שונים מיוחדים ומגוונים. תפקידי הניהול גדלו והתעבו ומצאתי את עצמי נהנת הן מהניהול והן מהשנויים שהצלחתי להטמיע בהון האנושי ובתהליכים חוצי חברה. עבדתי בחברות מובילות בתחום החקלאות אך הבנתי שהייעוד שלי השתנה. לאחר לימודי יעוץ ארגוני "האסימון נפל" ויצאתי באומץ לדרכי העצמאית.

בוגרת תואר שני MA בייעוץ ארגוני מהמרכז האקדמי פרס, וחברה באיפ"א (האיגוד הישראלי לפיתוח ארגוני).
בעלת ניסיון ניהולי עשיר של למעלה מ- 20 שנה בהקמת מחלקות, מעבדות, מאגרים וניהול מלאים, ניהול המשאב האנושי על כל היבטיו, בניית מערכי נהלים והוראות עבודה, הובלת תהליכים תוך מיטוב, הטמעת מערכות אוטומציה, וייעול וניהול תקציבים.
ניסיון בייעוץ, הובלה והנחייה של קבוצות עמיתים באיפ"א, הובלת פרויקט אבחון צרכים בארגון בוגרי מכללת פרס, הטמעת תהליכי עבודה ושינויים ארגוניים, גיוס מיון והדרכה, והובלת שינויים בתהליכי עבודה בארגון.
אני ניחנת ביכולות ניתוח ואבחון מדויקים, זיהוי אתגרים, כשלים וקשיים, ופיתוח פתרונות יצירתיים ויחודיים שנותנים מענה רחב היקף וארוך טווח. אני בעלת יכולת מנהיגות והובלה שמסייעים לי לרתום את מנהלי ועובדי הארגון לצלוח את השינוי בדרך לצמיחה והתפתחות.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה,
שלכם,

Skip to content